Maltepe Mutfak Dolabı

maltepe mobilyacı, maltepe mutfak dolabı, maltepe mutfak dolapçısı, maltepe mutfak dolabı fiyatları, maltepe mutfak dolabı imalatçısı

7K Mutfak İmalatı olarak dilediğiniz her modelde mutfak dolabı üretiyor ve yerinde kurulum gerçekleştiriyoruz. Mutfak dolaplarında sizlere istediğiniz renkleri, istediğiniz desenleri kartela üzerinden sunuyor, istediğiniz şekilde mutfak dolap kapaklarınızı imal ediyoruz. Gövde olarak fiyatlara ve tercihinize bağlı olarak Mdf Lam veya Mdf Lake kullanıyoruz.

Fiyat teklifi ve bilgi almak için Whatsapp ve Telefon üzerinden 05068122740 ‘dan bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Maltepe Mutfak Dolabı

Maltepe’nin her mahallesinde ve her semtinde mutfak dolabı ihtiyaçlarınıza yerinde çözümler sunuyoruz. Atölyemiz Sultanbeyli ilçesinde olup, İstanbul’un tamamına hizmet vermekteyiz.

Maltepe Mutfak Dolabı olarak;
Kapak çeşitleri olarak; Mdf lam, Membran, High Gloss, Gloss Max, Akrilik, Mdf Lake kapak çeştleri sunmaktayız.

Kapak yüzeyleri olarak; Parlak kapaklar ve Mat kapaklar Mdf Lam, High Gloss, Gloss Max, Akrilik kapaklarda mevcuttur. Oymalı kapaklar ise Membran ve Mdf Lake kapaklarda mevcuttur.

Tezgah çeşitleri olarak; Dökme mermer – Mermerit, Mermer, Granit, Belenco Lux Granit ve Laminant tezgah olmak üzere farklı tezgah çeşitleri mevcuttur.

Ray çeşitleri olarak; Klasik düz frensiz menteşe ve raylar ile Frenli yerli ve alman markalı ray ve menteşeler bulunmaktadır. Kullanılacak malzeme ve yerli – yabancı olmasına göre menteşe ve ray seçimi de fiyatlara etki etmektedir.

Mutfak Dolabı Fiyatları

Mutfak dolaplarının fiyatları için ölçü gerekmektedir. Ölçünün yanı sıra da kullanılacak malzemenin türü de önemlidir. Aynı zamanda tezgah da yapılacaksa tezgah ölçüsü ve kullanılacak malzemenin ne olacağına karar vermek gerekmektedir. Kullanılacak menteşe ve rayların frenli – frensiz olmasının yanı sıra yerli markalı mı yoksa alman malı mı olacağı da fiyatlara etki etmektedir.

Mutfak dolabı fiyatı almak için bizlere yerinize ait fotoğraf, kabataslak çizilmiş ölçüleri yazılmış çizim ve kullanılacak malzemenin türlerini iletmeniz yeterlidir. En kısa sürede hesaplayarak sizlere dönüş sağlayacağız.

Ayrıca bizlerden randevu alabilir, yerinizin fiyatlandırılmasını isteyebilirsiniz.

maltepe mobilyacı, maltepe mutfak dolabı, maltepe mutfak dolapçısı, maltepe mutfak dolabı fiyatları, maltepe mutfak dolabı imalatçısı

Mutfak Dolabı İmalatı mı, Yoksa Hazır Mutfak Mı?

Piyasada çok sayıda hazır mutfak firması bulunmaktadır. Hazır mutfakların özel imalattan farkları özellikle belli ölçülerde üretilmesinden dolayı her yerin ölçüsüne uymaması, kullanılan malzemelerin 1.sınıf 18 mm yonga levhalardan oluşan mdf lam kalitesini tutmamasıdır. Ayrıca özel imalat yapılan mutfaklarda istediğiniz yerlerde istediğiniz değişiklikler yapılabilmekte, en kör noktalar değerlendirilebilmekte, istediğiniz renk ve desendeki kapaklar imal edilebilmektedir. Firmamız hazır mutfak montaj etmemekte, sizlere özel mutfak dolabı üreterek yerine monte etmektedir.

Mutfak Dolabı Modelleri, Çeşitleri

Mutfak dolabınızı yenilemek için mutlaka internette yer alan gösterişli, sade, rengarenk mutfaklara göz atmışsınızdır. Görselleri çeşitli açılardan çekilmiş mutfaklara özellikle bayanlar büyük ilgi göstermektedir. Çünkü özellikle bayanlar için bir mutfağın büyük, kullanışlı olması çok önemlidir. Yeriniz küçük de olsa imal ettiğimiz özel mutfaklar ile en kör noktalarınızı değerlendiriyor, dolap iç hacimlerini istediğiniz eşyaların rahatlıkla sığabileceği şekilde dizayn ediyoruz.

Mutfak dolabı modelleri olarak düz kapak, oymalı kapaklar bulunmaktadır. Ayrıca parlak ve mat renk kapaklar da mevcuttur. İstediğiniz renklerde ve desenlerde de kapaklar bulmanız mümkündür. Piyasadaki en modern kapak kartelalarını yerimize gelerek inceleyebilir ve diğer müşterilerimize ürettiğimiz ürünleri imalathanemizde görebilirsiniz.

maltepe mobilyacı, maltepe mutfak dolabı, maltepe mutfak dolapçısı, maltepe mutfak dolabı fiyatları, maltepe mutfak dolabı imalatçısı

Maltepe Mutfak Dolabı İmalatı İletişim

Mutfak dolabınızı yenilemek, kapaklarınızı değiştirmek için bizlere 05068122740 numaralı telefondan, aynı numaralı whatsapp hattımızdan, info@7kmutfakbanyodolabi.com e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Etiketler : maltepe mobilyacı, maltepe mutfak dolabı, maltepe mutfak dolapçısı, maltepe mutfak dolabı fiyatları, maltepe mutfak dolabı imalatçısı, Mutfak Dolabı Fiyatları, mutfak dolabı imalatı, mutfak dolapları

Diğer Hizmet Alanlarımız

Bir önceki yazımız olan Pendik Mutfak Dolabı başlıklı makalemizde Mutfak Dolabı Fiyatları, mutfak dolabı imalatı ve mutfak dolapları hakkında bilgiler verilmektedir.