Hakkımızda

İstanbul’da uzun zamandır farklı isimlerle Mobilya ve Dekorasyon sektörlerinde hizmet veren 7K Mobilya, Mutfak Dolapları, Banyo Dolapları, Ranza, TV Ünitesi, Yemek Odası Takımları, Yatak Odası Takımları, Genç Odası Takımları, Çocuk Odası Takımları, Bebek Odası Takımları, Ray Dolap, Gardolap, Dresuar ve Josefin gibi pek çok Mobilya üretimi gerçekleştirmektedir.

Ayrıca Ahşap Kapı, Amerikan Panel Kapı, Laminat Parke gibi ürünlerde de Evinizi Dekorasyon ve Tadilat olarak yeniliyoruz.

Müşterilerimizin önerdiği ürünleri istedikleri ölçüler ve malzeme kalitesi ile söz verdiğimiz zaman da kusursuz şekilde teslim ediyoruz.

İstanbul Sancaktepe ilçesinde bulunan atölyemizi ziyaret ederek üretimleri yerinde görebilir veya ölçü alımı için bizden randevu alabilirsiniz.

3 lü Ranza modelleri, Ranza modelleri, Genç odası takımları, Yatak odası takımları, Salon takımları, Mutfak dolapları, Banyo dolapları, Amerikan kapı, Ahşap kapı, Çelik Kapı, Dresuar, Boy dolapları, Gömme dolaplar, Ray dolaplar, Laminat parke gibi alanlar da faaliyet gösteren 7K Mobilya, işlerini büyük özenle yapmakta ve söz verdiği tarihte teslimatları gerçekleştirmektedir.

Memuniyetiniz, Memnuniyetimizdir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

7K MOBİLYA & DEKORASYON

www.7kmutfakbanyodolabi.com

* 7K Mutfak Banyo Dolabı bir Gürsu Mobilya kuruluşudur.